Nákupní košík je prázdný

  • RYCHLÝ KONTAKT
  • 722 465 613
  • EMAIL

Značky

logo alpina

Společnost Alpina vznikla v roce 1987 a od té doby její produkty spolehlivě slouží v milionech domácností po celém evropském kontinentu. Všechny produkty Alpina jsou vyráběny v technologicky vyspělých zařízeních a z ekologicky šetrných surovin. Všechny výrobky splňují přísné evropské standardy bezpečnosti, kvality a zdravotní normy pro evropský životní styl. Společnost Alpina usiluje o dokonalost a vysokou kvalitu všech svých produktů.            

 

   
bialetti logo

Společnost Bialetti byla založena v roce 1919. Do širšího povědomí se značka dostala v roce 1950, kdy se v reklamách na Bialetti začal objevovat malý muž s knírkem, který se stal ikonou této značky a je dodnes součástí ochranné známky. 

O kvalitě této značky hovoří i to, že se hliníkový kávovar Moka Express vyrábí od roku 1933 až do dnešního dne v takřka nezměněné podobě a je neodmyslitelnou součástí italské historie.

Dnes značka Bialetti nabízí kávovary hliníkové i nerezové.

 

   
böker

Nožířská společnost Böker ze Solingenu je známa po celém světě jako výrobce a dodavatel bezkonkurenční škály čepelí a rukojetí. Je největším výrobcem sportovních nožů, taktických nožů a sběratelských nožů v Evropě. Tradice od roku 1869.

   
logo Cole and Mason

Cole & Mason je součástí DKB Group. Již 60 let navrhuje a vyvíjí kuchyňské nádobí ze svého sídla v Anglii. Ve společnosti Cole & Mason sdílí vášeň pro vaření a skvělou chuť. Ať už se jedná o jednoduchou večeři nebo slavnostní hostinu, Cole & Mason Vám poskytne správné kořenící vybavení.Inovace a styl jsou v srdci společnosti Cole & Mason od roku 1919, kdy uvedení prvního akrylového mlýnku, oceněného Precision Grind mechanism, odstartovalo expanzi a podnítilo založení sortimentu sůl a pepř.Cole & Mason Vám nabízí výrobky pro každou práci, od vaření až po servírování a konzumaci, včetně ručních a elektrických mlýnků, či jednoduchých slánek, vše vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a dostupné v široké škále povrchových úprav.

   
Continenta logo

Od roku 1977 přináší německá společnost Continenta ve spolupráci s renomovanými designéry kvalitní kuchyňské a bytové doplňky  z tvrdých dřev akácie, gumovníku, buku, dřeva wenge a olivovníku s různými barevnými odstíny a rozměry.

   

duisberg

Tradice od roku 1881. 

Společnost se sídlem ve Vídni a dceřinou společností v Budapešti se zabývá velkoobchodem a do sortimentu patří kuchyňské nádobí, např. termosky značky Küchen Welten či keramické nože. 

 

   
emsa

Emsa je německá společnost založená v roce 1949.

Emsa je synonymem pro vysokou kvalitu a inovaci po více než 60 let.

Mnoho z výrobků pro dům a zahradu nese "Made in Germany" pečeť kvality a získalo ocenění jako "red dot design award" nebo "Öko- Test".

Sortiment Emsa zahrnuje např. vakuové nádoby, designové láhve na pití nebo nádherné podnosy ve svěžích barvách pro krásně prostřený stůl.

V roce 2012 získala Emsa ocenění "Emsdetten Business Award 2012".

   
favorit

Společnost ALSCHU Gmbh byla založena v roce 1967.

Do širokého sortimentu tohoto tradičního výrobce patří podpalovače, zápalky, hořlavé pasty a další výrobky spojené s ohněm a jeho využitím při přípravě fondue, grilování nebo topení v krbech a kamnech. 

   

gio style logo new

Produkty dlouholetého tradičního italského výrobce se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, vysokou funkčností a moderním designem. Široká škála výrobků určených k chlazení a uchování potravin a nápojů zejména při cestování, rekreaci a pobytu mimo domov je každý rok inovována s cílem maximálně uspokojit požadavky zákazníků v této oblasti.

   
pengo home

PENGO Spa je italská obchodní společnost, která byla založena v roce 1953.
Specializuje se na velkoobchodní distribuci potřeb pro domácnost a kuchyňských potřeb.
Zboží dováží z celého světa.
Společnost dodává široký sortiment (více než 20.000 položek) zboží.
Kromě vlastních značek dodává i zboží od významných italských výrobců.

   
logo lucifer

Tento program kompletuje vše, co je potřeba při grilování. Pod značkou LUCIFER je již 20 let nabízena široká škála grilů, grilovacího příslušenství a všeho, co člověk potřebuje při grilování. Zboží, které nese značku LUCIFER, je částečně asijské provenience a částečně vyráběno v zemích EU včetně ČR.

   
orthex group

Orthex Group je předním skandinávským výrobcem vysoce kvalitních praktických kuchyňských výrobků s inovativním a funkčním designem.

Skupina, která dnes působí jako jedna společnost je tvořena: Sveico AB od roku 1914, Hammarplast Consumer AB od roku 1947, Oy Orthex AB od roku 1955.

   
Plana logo

Slovinská společnost Plana S d.o.o. byla založena v roce 1991. Plana se zabývá výrobou, obchodem a cestovním ruchem.

Do sortimentu patří výrobky pro domácnost a zahradu z kvalitního plastu.

   
risoli

Italská společnost Risoli byla založena v roce 1965.

Cílem společnosti jsou kvalitní výrobky a funkční design.

Dnes se specializuje na výrobu těch nejkvalitnějších pánví, hrnců a dalších kuchyňských potřeb.

Veškeré produkty Risoli jsou vyrobeny výhradně technologií litého hliníku.

   
silampos

Výrobce vysoce kvalitního nádobí z nerezové oceli 18/10 (vyrobeno v Portugalsku). Použité materiály a technologie zpracování dodávají výrobkům nejvyšší kvalitu. Společnost byla založena v roce 1951.

   
sistema logo - velké

Novozélandská společnost Sistema vyrábí kvalitní, atraktivní a stohovatelné boxy na jídlo pro bezpečný a snadný přenos potravin na nejmodernějších 200.000 čtverečních stopách v továrně na Novém Zélandu a vyváží do 82 zemí po celém světě, milionům zákazníků.

   
snips

Italská společnost založená v roce 1980, se zastoupením na trhu domácích doplňků v několika zemích.

Snips vyrábí inovativní a důmyslné produkty s nádechem originality.

Všechny produkty Snips jsou 100 % designovány a vyráběny v Itálii.

   
logo tramontina

Co skutečně definuje společnost Tramontina, která je v současnosti uznávána pro špičkovou kvalitu svých produktů ve více než 120 zemích, je její pokračující snaha o zlepšení života lidí. Je to úsilí, které vyústilo ve více než 18 000 produktů, které slouží různým účelům a mají osobité rysy, přičemž všechny ztělesňují totožné hodnoty jedinečné značky.

   
victorinox logo

Když si Karl Elsener otevřel v roce 1884 nožířskou dílnu, protože chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády, zrodil se mu v hlavě revoluční nápad. Vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, se již dávno stal legendou.  

Další důležitou součástí sortimentu Victorinox jsou kuchyňské nože. Jde o poměrně tvrdé nože. Využijete-li kvalitní kuchyňské nože, bude povrch řezu hladký a úhledný. Účelem hladkého a ostrého ostří je to, aby ze syrového ovoce nebo masa na krájecí prkénko uniklo co nejmenší množství šťáv.

   
weis

Německá společnost Karl Weis u. Cie. GmbH byla založena v roce 1903.

Výrobce vysoce kvalitních nerezových kuchyňských potřeb (nádobí do domácích i profesionálních kuchyní) a doplňků pro domácnost.

   
logo wusthof png

Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen je jednou z největších nožířských firem na světě, založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nůžky a nože Solingen, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Solingenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Prodej nožů a dalších originálních výrobků značky Wüsthof Solingen je jednou z našich činností a jistě si u nás vyberete z široké nabídky kvalitní nože dle Vašich potřeb.

   
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Více informací.