Nákupní košík je prázdný

  • RYCHLÝ KONTAKT
  • 722 465 613
  • EMAIL

Značky

logo alpina

Společnost Alpina vznikla v roce 1987 a od té doby její produkty spolehlivě slouží v milionech domácností po celém evropském kontinentu. Všechny produkty Alpina jsou vyráběny v technologicky vyspělých zařízeních a z ekologicky šetrných surovin. Všechny výrobky splňují přísné evropské standardy bezpečnosti, kvality a zdravotní normy pro evropský životní styl. Společnost Alpina usiluje o dokonalost a vysokou kvalitu všech svých produktů.            

 

   
bialetti logo

Společnost Bialetti byla založena v roce 1919. Do širšího povědomí se značka dostala v roce 1950, kdy se v reklamách na Bialetti začal objevovat malý muž s knírkem, který se stal ikonou této značky a je dodnes součástí ochranné známky. 

O kvalitě této značky hovoří i to, že se hliníkový kávovar Moka Express vyrábí od roku 1933 až do dnešního dne v takřka nezměněné podobě a je neodmyslitelnou součástí italské historie.

Dnes značka Bialetti nabízí kávovary hliníkové i nerezové.

 

   
böker

Nožířská společnost Böker ze Solingenu je známa po celém světě jako výrobce a dodavatel bezkonkurenční škály čepelí a rukojetí. Je největším výrobcem sportovních nožů, taktických nožů a sběratelských nožů v Evropě. Tradice od roku 1869.

   
logo Cole and Mason

Cole & Mason je součástí DKB Group. Již 60 let navrhuje a vyvíjí kuchyňské nádobí ze svého sídla v Anglii. Ve společnosti Cole & Mason sdílí vášeň pro vaření a skvělou chuť. Ať už se jedná o jednoduchou večeři nebo slavnostní hostinu, Cole & Mason Vám poskytne správné kořenící vybavení.Inovace a styl jsou v srdci společnosti Cole & Mason od roku 1919, kdy uvedení prvního akrylového mlýnku, oceněného Precision Grind mechanism, odstartovalo expanzi a podnítilo založení sortimentu sůl a pepř.Cole & Mason Vám nabízí výrobky pro každou práci, od vaření až po servírování a konzumaci, včetně ručních a elektrických mlýnků, či jednoduchých slánek, vše vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a dostupné v široké škále povrchových úprav.

   
Continenta logo

Od roku 1977 přináší německá společnost Continenta ve spolupráci s renomovanými designéry kvalitní kuchyňské a bytové doplňky  z tvrdých dřev akácie, gumovníku, buku, dřeva wenge a olivovníku s různými barevnými odstíny a rozměry.

   
emsa

Emsa je německá společnost založená v roce 1949.

Emsa je synonymem pro vysokou kvalitu a inovaci po více než 60 let.

Mnoho z výrobků pro dům a zahradu nese "Made in Germany" pečeť kvality a získalo ocenění jako "red dot design award" nebo "Öko- Test".

Sortiment Emsa zahrnuje např. vakuové nádoby, designové láhve na pití nebo nádherné podnosy ve svěžích barvách pro krásně prostřený stůl.

V roce 2012 získala Emsa ocenění "Emsdetten Business Award 2012".

   
favorit

Společnost ALSCHU Gmbh byla založena v roce 1967.

Do širokého sortimentu tohoto tradičního výrobce patří podpalovače, zápalky, hořlavé pasty a další výrobky spojené s ohněm a jeho využitím při přípravě fondue, grilování nebo topení v krbech a kamnech. 

   

gio style logo new

Produkty dlouholetého tradičního italského výrobce se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, vysokou funkčností a moderním designem. Široká škála výrobků určených k chlazení a uchování potravin a nápojů zejména při cestování, rekreaci a pobytu mimo domov je každý rok inovována s cílem maximálně uspokojit požadavky zákazníků v této oblasti.

   
pengo home

PENGO Spa je italská obchodní společnost, která byla založena v roce 1953.
Specializuje se na velkoobchodní distribuci potřeb pro domácnost a kuchyňských potřeb.
Zboží dováží z celého světa.
Společnost dodává široký sortiment (více než 20.000 položek) zboží.
Kromě vlastních značek dodává i zboží od významných italských výrobců.

   

 

 

Kambukka logo

 

 

Kambukka je belgická značka, která navrhuje moderní nápojová řešení pro lidi na cestách, termohrnky, láhve na vodu a dětské láhve. Umožňuje příjemný zážitek z pití s patentovanými inteligentními funkcemi produktu. Jen si představte univerzální víko, které vyhovuje každé láhvi a příležitosti. Design, který je 100% odolný proti úniku a láhve, které se díky funkci Snapclean® velmi snadno čistí. Láhve Kambukka podporují aktivní životní styl & osobnost. Kambukka produkty jsou tak snadné na používání, že si po chvíli nedokážete představit život bez nich.

   
logo lucifer

Tento program kompletuje vše, co je potřeba při grilování. Pod značkou LUCIFER je již 20 let nabízena široká škála grilů, grilovacího příslušenství a všeho, co člověk potřebuje při grilování. Zboží, které nese značku LUCIFER, je částečně asijské provenience a částečně vyráběno v zemích EU včetně ČR.

   
orthex group

Orthex Group je předním skandinávským výrobcem vysoce kvalitních praktických kuchyňských výrobků s inovativním a funkčním designem.

Skupina, která dnes působí jako jedna společnost je tvořena: Sveico AB od roku 1914, Hammarplast Consumer AB od roku 1947, Oy Orthex AB od roku 1955.

   
Plana logo

Slovinská společnost Plana S d.o.o. byla založena v roce 1991. Plana se zabývá výrobou, obchodem a cestovním ruchem.

Do sortimentu patří výrobky pro domácnost a zahradu z kvalitního plastu.

   
risoli

Italská společnost Risoli byla založena v roce 1965.

Cílem společnosti jsou kvalitní výrobky a funkční design.

Dnes se specializuje na výrobu těch nejkvalitnějších pánví, hrnců a dalších kuchyňských potřeb.

Veškeré produkty Risoli jsou vyrobeny výhradně technologií litého hliníku.

   
silampos

Výrobce vysoce kvalitního nádobí z nerezové oceli 18/10 (vyrobeno v Portugalsku). Použité materiály a technologie zpracování dodávají výrobkům nejvyšší kvalitu. Společnost byla založena v roce 1951.

   
sistema logo - velké

Novozélandská společnost Sistema vyrábí kvalitní, atraktivní a stohovatelné boxy na jídlo pro bezpečný a snadný přenos potravin na nejmodernějších 200.000 čtverečních stopách v továrně na Novém Zélandu a vyváží do 82 zemí po celém světě, milionům zákazníků.

   
snips

Italská společnost založená v roce 1980, se zastoupením na trhu domácích doplňků v několika zemích.

Snips vyrábí inovativní a důmyslné produkty s nádechem originality.

Všechny produkty Snips jsou 100 % designovány a vyráběny v Itálii.

   

 

Tefal logo

 

Naším posláním je nabízet vám výrobky a služby, s jejichž pomocí dokážete snáze připravovat lahodné, rozmanité a zdravé pokrmy a vykonávat každodenní činnosti pro sebe, svou rodinu i přátele. Vyberte si z široké nabídky nejen termosek, karaf, dóz na potraviny, ale i grilů, hrnců a pánví.

   
logo tramontina

Co skutečně definuje společnost Tramontina, která je v současnosti uznávána pro špičkovou kvalitu svých produktů ve více než 120 zemích, je její pokračující snaha o zlepšení života lidí. Je to úsilí, které vyústilo ve více než 18 000 produktů, které slouží různým účelům a mají osobité rysy, přičemž všechny ztělesňují totožné hodnoty jedinečné značky.

   
victorinox logo

Když si Karl Elsener otevřel v roce 1884 nožířskou dílnu, protože chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády, zrodil se mu v hlavě revoluční nápad. Vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí. Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, se již dávno stal legendou.  

Další důležitou součástí sortimentu Victorinox jsou kuchyňské nože. Jde o poměrně tvrdé nože. Využijete-li kvalitní kuchyňské nože, bude povrch řezu hladký a úhledný. Účelem hladkého a ostrého ostří je to, aby ze syrového ovoce nebo masa na krájecí prkénko uniklo co nejmenší množství šťáv.

   
weis

Německá společnost Karl Weis u. Cie. GmbH byla založena v roce 1903.

Výrobce vysoce kvalitních nerezových kuchyňských potřeb (nádobí do domácích i profesionálních kuchyní) a doplňků pro domácnost.

   
Wusthof logo 2019

Ed. Wüsthof Dreizackwerk Solingen je jednou z největších nožířských firem na světě, založena roku 1814. Do dnešní doby stojí ve vedení firmy členové rodiny Wüsthof. Ještě dnes jsou v mnoha domácnostech používány nůžky a nože Solingen, které byly vyrobeny v první polovině dvacátého století právě v Solingenu a pouze vysoká kvalita použitého materiálu a jeho zpracování a alespoň minimální péče jejich majitelů to umožňují. Mnohé z nich vyrobila firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen. Prodej nožů a dalších originálních výrobků značky Wüsthof Solingen je jednou z našich činností a jistě si u nás vyberete z široké nabídky kvalitní nože dle Vašich potřeb.

   
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Více informací.