Nákupní košík je prázdný

  • RYCHLÝ KONTAKT
  • 727 954 987
  • EMAIL

Značky

bialetti logo

Společnost Bialetti byla založena v roce 1919. Do širšího povědomí se značka dostala v roce 1950, kdy se v reklamách na Bialetti začal objevovat malý muž s knírkem, který se stal ikonou této značky a je dodnes součástí ochranné známky. 

O kvalitě této značky hovoří i to, že se hliníkový kávovar Moka Express vyrábí od roku 1933 až do dnešního dne v takřka nezměněné podobě a je neodmyslitelnou součástí italské historie.

Dnes značka Bialetti nabízí kávovary hliníkové i nerezové.

 

   
böker

Nožířská společnost Böker ze Solingenu je známa po celém světě jako výrobce a dodavatel bezkonkurenční škály čepelí a rukojetí. Je největším výrobcem sportovních nožů, taktických nožů a sběratelských nožů v Evropě. Tradice od roku 1869.

   
Continenta logo

Od roku 1977 přináší německá společnost Continenta ve spolupráci s renomovanými designéry kvalitní kuchyňské a bytové doplňky  z tvrdých dřev akácie, gumovníku, buku, dřeva wenge a olivovníku s různými barevnými odstíny a rozměry.

   

duisberg

Tradice od roku 1881. 

Společnost se sídlem ve Vídni a dceřinou společností v Budapešti se zabývá velkoobchodem a do sortimentu patří kuchyňské nádobí, např. termosky značky Küchen Welten či keramické nože. 

 

   
emsa

Emsa je německá společnost založená v roce 1949.

Emsa je synonymem pro vysokou kvalitu a inovaci po více než 60 let.

Mnoho z výrobků pro dům a zahradu nese "Made in Germany" pečeť kvality a získalo ocenění jako "red dot design award" nebo "Öko- Test".

Sortiment Emsa zahrnuje např. vakuové nádoby, designové láhve na pití nebo nádherné podnosy ve svěžích barvách pro krásně prostřený stůl.

V roce 2012 získala Emsa ocenění "Emsdetten Business Award 2012".

   
favorit

Společnost ALSCHU Gmbh byla založena v roce 1967.

Do širokého sortimentu tohoto tradičního výrobce patří podpalovače, zápalky, hořlavé pasty a další výrobky spojené s ohněm a jeho využitím při přípravě fondue, grilování nebo topení v krbech a kamnech. 

   

gio style logo new

Produkty dlouholetého tradičního italského výrobce se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, vysokou funkčností a moderním designem. Široká škála výrobků určených k chlazení a uchování potravin a nápojů zejména při cestování, rekreaci a pobytu mimo domov je každý rok inovována s cílem maximálně uspokojit požadavky zákazníků v této oblasti.

   
pengo home

PENGO Spa je italská obchodní společnost, která byla založena v roce 1953.
Specializuje se na velkoobchodní distribuci potřeb pro domácnost a kuchyňských potřeb.
Zboží dováží z celého světa.
Společnost dodává široký sortiment (více než 20.000 položek) zboží.
Kromě vlastních značek dodává i zboží od významných italských výrobců.

   
Le Creuset

Historie firmy sahá do roku 1925, kdy se ve Francii zrodila firma Le Creuset Bräters. Ta začala od roku 1952 úspěšně exportovat zboží do ostatních evropských zemí. V roce 1992 pak byla vyvinuta značka Screwpull a v roce 1994 byla  v Německu založena firma Le Creuset GmbH. Základem systému Screwpull je patentovaná tzv. dvouzónová spirála. Soft-touch-elements: hladké leštěné materiály jsou příjemné na dotek, dobře padnou do ruky a jsou bezpečné proti zranění. Žádný jiný výrobce nezkoumal funkční možnosti a materiální vlastnosti tak důkladně a nepřišel s tak revolučním řešením, jako Screwpull. Nezřídka je to právě orientace na ryzí funkčnost, která vytvoří nadčasový design. Mnohokráte oceněný design výrobků Screwpull se zříká veškerých módních vlivů a nabízí čistou funkčnost.

   
logo lucifer

Tento program kompletuje vše, co je potřeba při grilování. Pod značkou LUCIFER je již 20 let nabízena široká škála grilů, grilovacího příslušenství a všeho, co člověk potřebuje při grilování. Zboží, které nese značku LUCIFER, je částečně asijské provenience a částečně vyráběno v zemích EU včetně ČR.

   
orthex group

Orthex Group je předním skandinávským výrobcem vysoce kvalitních praktických kuchyňských výrobků s inovativním a funkčním designem.

Skupina, která dnes působí jako jedna společnost je tvořena: Sveico AB od roku 1914, Hammarplast Consumer AB od roku 1947, Oy Orthex AB od roku 1955.

   
risoli

Italská společnost Risoli byla založena v roce 1965.

Cílem společnosti jsou kvalitní výrobky a funkční design.

Dnes se specializuje na výrobu těch nejkvalitnějších pánví, hrnců a dalších kuchyňských potřeb.

Veškeré produkty Risoli jsou vyrobeny výhradně technologií litého hliníku.

   
silampos

Výrobce vysoce kvalitního nádobí z nerezové oceli 18/10 (vyrobeno v Portugalsku). Použité materiály a technologie zpracování dodávají výrobkům nejvyšší kvalitu. Společnost byla založena v roce 1951.

   
sistema logo - velké

Novozélandská společnost Sistema vyrábí kvalitní, atraktivní a stohovatelné boxy na jídlo pro bezpečný a snadný přenos potravin na nejmodernějších 200.000 čtverečních stopách v továrně na Novém Zélandu a vyváží do 82 zemí po celém světě, milionům zákazníků.

   
snips

Italská společnost založená v roce 1980, se zastoupením na trhu domácích doplňků v několika zemích.

Snips vyrábí inovativní a důmyslné produkty s nádechem originality.

Všechny produkty Snips jsou 100 % designovány a vyráběny v Itálii.

   
tew

Společnost Taylor´s Eye Witness vyrábí nože od roku 1838, tedy více než 170 let, ve své továrně v Sheffieldu, původním městě oceli. Výroba se rozšířila také o kuchyňské nože, nůžky a zavírací nože. 

Hlavními charakteristikami produktů jsou: vysoká kvalita, inovace, styl, barva a neotřelý design. 

   
weis

Německá společnost Karl Weis u. Cie. GmbH byla založena v roce 1903.

Výrobce vysoce kvalitních nerezových kuchyňských potřeb (nádobí do domácích i profesionálních kuchyní) a doplňků pro domácnost.

   
logo tramontina

Co skutečně definuje společnost Tramontina, která je v současnosti uznávána pro špičkovou kvalitu svých produktů ve více než 120 zemích, je její pokračující snaha o zlepšení života lidí. Je to úsilí, které vyústilo ve více než 18 000 produktů, které slouží různým účelům a mají osobité rysy, přičemž všechny ztělesňují totožné hodnoty jedinečné značky.

   
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Více informací.